Kontakt

VK LOŽISKA s.r.o.

 

Soukenická 162
Police nad Metují, 549 54

IČ: 62029673
DIČ: CZ62029673

Zapsáno: Krajský soud v Hradci Králové, oddíl C, vložka 7155

Tel.: +420 491 541 600
E-mail:
Web: www.vkloziska.cz

GPS: 50°53'6.562"N, 16°23'0.868"E

Vedení společnosti
Jméno a příjmení Mobil E-mail
Ing. Jiří Borna 736 480 071 borna@vkloziska.cz
Ing. Eva Bornová 775 865 566 bornova@vkloziska.cz
Oddělení prodeje
Jméno a příjmení Mobil E-mail Telefonní číslo
Miloš Ištok 736 480 080 istok@vkloziska.cz 491 009 675
Ing. Jiří Jirmann 739 374 966 jirmann@vkloziska.cz 491 009 673
Šárka Herková 739 374 702 herkova@vkloziska.cz 491 009 674
Květoslava Vídeňová 775 855 480 videnova@vkloziska.cz 491 009 676
Jan Tiefa 736 480 081 tiefa@vkloziska.cz 491 009 678
Procesní kapaliny Quaker
Jméno a příjmení Mobil E-mail
Radek Janeček 739 630 725 janecek@vkloziska.cz
Rychlospojky TST
Jméno a příjmení Mobil E-mail
Josef Pekař 724 219 693 pekar@vkloziska.cz
Simona Klimešová 775 855 487 klimesova@vkloziska.cz
Oddělení nákupu
Jméno a příjmení Mobil E-mail Telefonní číslo
Ing. Miroslav Hofman 736 480 084 hofman@vkloziska.cz 491 009 677
Monika Vaňková   vankova@vkloziska.cz 491 009 683
Jakub Hauschke 736 480 078 hauschke@vkloziska.cz 491 009 677
Olga Kovtuniuk 775 855 486 kovtuniuk@vkloziska.cz  
Účetní oddělení
Jméno a příjmení Mobil E-mail Telefonní číslo
Helena Knittelová 736 203 241 knittelova@vkloziska.cz 491 009 684
Taťána Novotná 777 681 168 novotna@vkloziska.cz 491 009 684

Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Ankety

Jak jste se dozvěděli o společnosti VK LOŽISKA s.r.o.

z veletrhu

reference

jin

z internetu

z propaga

Hlasujte kliknutím na příslušný text nebo ukazatel.


DIMENSOR

Sídlo a prodejní místa

VK LOŽISKA s.r.o.
Soukenická 162
549 54 Police nad Metují

Zobrazit další kontakty

  • +420 491 541 600
  • +420 491 541 601

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem

© 2020, VK LOŽISKA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑