Ložiska pro fidget spinner

31.05.2017 11:25

Ložiska pro fidget spinner

Na našem e-shopu jsou dostupná ložiska vhodná pro výrobu, nebo jako náhradní díl do fidget spinnerů. Jedná se o průmyslová ložiska, která byla původně vyvinuta pro textilní stroje. Ložiska jsou vyrobena ve vyšší přesnosti se sníženou hladinou vibrací a hlučnosti.
Jedná se o jednostranně krytá ložiska bez obsahu maziva. Přesto doporučujeme před montáží do spinerů vyloupnutí krytky a propláchnutí technickým benzínem, nebo jiným vhodným čističem. Při běhu na sucho dosáhnete nejlepších vlastností pro tuto aplikaci.
 
Ložiska lze zakoupit v našem e-shopu konkrétně:

608 RS (fidget spinner)

Video fidget spinner:

 
 

RSS

Novinky

22. červen

Proč zvolit kuželíková ložiska TIMKEN?

 … Protože nikdo nezná kuželíková valivá ložiska lépe.   Kuželíková ložiska Timken® zůstávají první volbou pokud jde o výkon, možnosti výběru a dostupnost. Mnoho z našich partnerství bylo uzavřeno a vybudováno na těchto pevných základech a je naší snahou, aby šíře nabízeného sortimentu zůstala jedním z hlavních pilířů při rozvoji našich obchodních vztahů. Výrazným způsobem neustále investujeme do technologií, výrobních kapacit a rozšiřování nabízeného sortimentu. Hlavní výhody pro spolupráci se společností Timken jsou následující: Nejširší řada metrických i palcových produktů Technologická vyspělost lídra v oboru Spolehlivé výrobky vyráběné a skladované v Evropě Rychlý servis a dobrá dostupnosti

DIMENSOR

Sídlo a prodejní místa

VK LOŽISKA s.r.o.
Soukenická 162
549 54 Police nad Metují

Zobrazit další kontakty

  • +420 491 541 600
  • +420 491 541 601

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem

© 2017, VK LOŽISKA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑