Fleyerovy řetězy

Fleyerovy řetězy

Flyerovy řetězy se liší od dosud uvedených řetězů nejen svou konstrukcí, ale hlavně funkcí. Jsou to řetězy nosné a řetězy používané ke změně směru síly. Používají se jako řetězy zdvihací, napínací, na držení protizávaží, apod. Nemohou být použity jako řetězy hnací. V porovnání s předchozími řetězy, mají vyšší odolnost proti opotřebení, ale také větší hmotnost.

Vnější destičky (a) jsou pevně nalisovány na čepech (b) a čepy ještě zanýtovány, shodně jako u válečkového, nebo pouzdrového řetězu.


Flyerův řetěz:
Destičky spojovací (c) jsou na čepech uloženy volně (otočně) a mohou být složeny v různých kombinacích dle velikosti přenášené síly. Pro větší životnost Flyerových řetězů se používají také řetězy s pouzdry.

Fleyerovy řetězy - lehká řada LL:

Fleyerovy řetězy - těžká řada LH, BL:

Máte zájem o Fleyerovy řetězy?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Novinky

22. červen

Proč zvolit kuželíková ložiska TIMKEN?

 … Protože nikdo nezná kuželíková valivá ložiska lépe.   Kuželíková ložiska Timken® zůstávají první volbou pokud jde o výkon, možnosti výběru a dostupnost. Mnoho z našich partnerství bylo uzavřeno a vybudováno na těchto pevných základech a je naší snahou, aby šíře nabízeného sortimentu zůstala jedním z hlavních pilířů při rozvoji našich obchodních vztahů. Výrazným způsobem neustále investujeme do technologií, výrobních kapacit a rozšiřování nabízeného sortimentu. Hlavní výhody pro spolupráci se společností Timken jsou následující: Nejširší řada metrických i palcových produktů Technologická vyspělost lídra v oboru Spolehlivé výrobky vyráběné a skladované v Evropě Rychlý servis a dobrá dostupnosti

DIMENSOR

Sídlo a prodejní místa

VK LOŽISKA s.r.o.
Soukenická 162
549 54 Police nad Metují

Zobrazit další kontakty

  • +420 491 541 600
  • +420 491 541 601

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem

© 2017, VK LOŽISKA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑