Kategorie
Kategorie
VK LOŽISKA s.r.o. (https://www.vkloziska.cz/)
 
 
Kladky Blickle při zkoušce hlučnosti
V novém videu se dozvíte více informací o emisích hluku různých sérií kol Blickle. Společnost Blickle vyvinula velké množství variant se speciálním běhounem. Jsou měkké a tiché a zajišťují nízký rozjezdový, valivý a smykový odpor, čímž přispívají k ochraně zdraví pracovníků.
Přejít k videu
 
Blickle SoftMotion: Úspěch na tichých podrážkách!
V montážních závodech automobilových výrobců panuje často hluk. K ochraně pracovníků jsou v mnoha automobilových závodech zavedeny přesné předpisy pro ochranu proti hluku. Aby je bylo možné dodržet, sází výrobce automobilů z České republiky na kola Blickle série ALES s běhounem „Blickle SoftMotion“ z měkké gumy. Všechny podrobnosti se dozvíte v části Úspěšný projekt!
Více informací
 
Kola a kladky na zkušební stolici
Ve zkušební laboratoři společnosti Blickle důkladně testujeme naše kola a kladky na různých zkušebních stolicích. Odborníci společnosti Blickle ověřují, zda naše produkty splňují všechny nároky kladené normami pro kola a kladky. Ve videu uvidíte dynamický běhový test kladky LS-VLE pro vysoké zatížení. Na zkušební stolici lze přesně nastavit hmotnost, dobu chodu a přestávky, změnu směru, teplotu, rychlost a možné překážky. Zkušební stolice umožňuje testy s až 5,5tunovým závažím a v rychlostech do 25 kilometrů za hodinu. Máte speciální nároky na kola a kladky? Nemusíme testovat pouze podle norem, ale rádi pro vás vyzkoušíme, zda požadované kladky vyhoví vašim individuálním nárokům
Přejít k videu
 
Novinka! ErgoMove 500
S adaptivním elektrickým hnacím systémem Blickle ErgoMove lze až o 100 % snížit námahu potřebnou k tlačení a tažení. Zbrusu nový systém ErgoMove 500 je určen pro břemena do 500 kilogramů, je mimořádně kompaktní a je koncipován pro velmi stísněné prostory. Rukojeť s vestavěným snímačem síly, individuálně přizpůsobitelná délka rukojeti a připojení rukojeti umožňují optimální začlenění do stávajících vozíků a zařízení.
Přečtěte si více o této inovaci z oblasti logistiky!
Více informací