Kategorie
Kategorie
Cena od-do:
Skladová dostupnost
Značka
d - vnitřní průměr
B - šířka
Průměr hřídele
J - rozteč šroubů
H1 - Osová výška
VK LOŽISKA s.r.o. (https://www.vkloziska.cz/)

Plastové ložiskové jednotky

Plastové ložiskové jednotky s kuličkovými ložisky

Plastové ložiskové jednotky s kuličkovým ložiskem vychází ze standardních ložiskových jednotek(např. typ UCP, UCF, UCFL...) s tím rozdílem, že domeček je z plastu a vnitřní ložisko v nerezovém provedení. Jednotky jsou určeny pro provozy náročné na vlhkost, čistotu, nebo prostředí agresivní pro standardní materiály ložisek a domečků. Tyto jednotky mají uvnitř domečku rovněž ložisko s kulovou plochou vnějšího kroužku umožňující naklopení ložiska a tím vyrovnání nesouososti protilehlých uložení. Ložiska jsou oboustranně krytá nerzovým plechem s gumovými břity a můžou být plněna mazivem vhodným do potravinářského průmyslu.

Pro ještě větší bezpečnost potravin a naprosté znemožnění kontaminace mazivem vyvinula společnost TIMKEN jednotky s kluznými pouzdry POLY-ROUND. 

Plastové ložiskové jednotky s kluznými pouzdry POLY-ROUND


PRODLUŽTE PROVOZUSCHOPNOST PROVOZU A ZVYŠTE BEZPEČNOST POTRAVIN.
Tento produkt byl konstruován tak, aby odolával korozi a nepotřeboval mazivo, a je proto ideální pro použití v aplikacích, pro které jsou zásadní hygiena a ochrana před kontaminací. Výrobci v potravinářském a nápojovém průmyslu se mohou spolehnout, že naše ložiskové jednotky prodlouží životnost ložisek a dobu provozuschopnosti zařízení, a především zvýší bezpečnost potravin.

VYUŽIJTE SVOU INVESTICI NA MAXIMUM
Naše korozivzdorné ložiskové jednotky s kluznými ložisky Poly-Round® bez
nutnosti mazání spolehlivě pracují a nepotřebují žádnou údržbu, čímž snižují
celkové provozní náklady.

VÝHODY PRODUKTU

  • Polymerové vložky
  • Pojistná objímka hřídele AISI 316 se šrouby KleanCap®
  • Tělesa jsou k dispozici v provedení z nerezové oceli nebo polymeru (termoplastu) pro všechny způsoby montáže.
  • Zaměnitelná se standardními ložisky od 20 mm do 50 mm nebo od 3/4 palce do 2 palců.
  • Určena pro běžný provoz při teplotách od -40 °C do 93 °C (-40 °F až 200 °F)
  • Bez nutnosti mazání

CHYTRÉ ŘEŠENÍ PŘI ZPRACOVÁNÍ POTRAVIN A NÁPOJŮ - ZÍSKEJTE ŘEŠENÍ, KTERÁ:

  • Zvyšují spolehlivost - Naše ložiskové jednotky jsou konstruovány pro dlouhodobý výkon a jsou vhodné pro prostředí s vysokou kontaminací nebo vlhkostí.
  • Zvyšují bezpečnost potravin - Ložiskové jednotky s kluznými ložisky Poly-Round® jsou vyrobeny z korozivzdorných materiálů a pracují bez potřeby mazání. Jsou tak ideální pro pracoviště s HACCP, kde hrozí koroze nebo únik maziva.
  • Zvyšují vaši produktivitu - Vysoce výkonné produkty zvyšují efektivitu vašeho provozu. Naše ložiskové jednotky pomáhají snížit čas strávený prováděním údržby, mazáním a mytím.
  • Přizpůsobí se vaším aplikacím - Korozivzdorné ložiskové jednotky s kluznými ložisky Poly-Round jsou zaměnitelné s většinou standardních ložisek. Díky široké škále polymerových materiálů pro ložiska a typů jednotek vám můžeme nabídnout produkt, který bude odpovídat vašim požadavkům. Výběr správné konfigurace pro vaši aplikaci konzultujte se zástupcem společnosti Timken

 

 

Zobrazení:
31 položek
Položek na stránku:244872
Strana 31/31předchozí1...293031
ECP-U205

ECP-U205

Značka: TIMKEN
kód zboží: 035769
89,25 Kč bez DPH 107,99 Kč s DPH
ks
-+
Stav skladu e-shop 0 ks
Stav skladu našich poboček 0 ks
U dodavatele 0 ks
Strana 31/31předchozí1...293031